Pure program

Za každých 100 Kč útraty se Vám na účet připíše jeden bod. (platí jen pro nákup produktu KOMBE) Nasbírané body můžete vyměnit za odměny dle vlastního výběru.

A protože Vás chceme odměňovat za nákupy nejen zde na KOMBE.cz, ale i v kamenném obchodě PURE DISTRICT, vytvořily jsme tento věrnostní program, který jsme nazvaly PURE PROGRAM.

To znamená, že za každý nákup na www.kombe.cz, ale i kamenném obchodě (PURE DISTRICT) Vám budou připsány body, které následně můžete proměňovat za dárky včetně dopravy zdarma /nevztahuje se pouze na dobírku/.

Podmínkou vstupu do PURE PROGRAMu je registrace. Každý zákazník je u nás veden pod svým emailem, který slouží jako uživatelské jméno a nelze jej měnit. Pokud byste tak učinili, přijdete o všechny své načtené body. Pokud jste již zaregistrováni, máte PURE PROGRAM automaticky aktivován. Stačí se jen do svého účtu přihlásit.

Stav Vašeho PURE PROGRAMu uvidíte po přihlášení ve svém profilu.

Máme za sebou rok na trhu a chceme Vás odměnit všechny. Doplnili jsme body i neregistrovaným. Pro registraci použijte mail, na který jste již dříve nakupovali. Pokud ještě nemáte registraci, klikněte zde. Registrace je opravdu jednoduchá a ihned uvidíte stav svého účtu.

V případě nejasností nám napište na info@kombe.cz Mějte krásný podzim a pijte KOMBE, bude se Vám hodit.
Líba & Lucka