Jaká je WHAMISA? Přečtěte si recenze zákazníků!

Jaká je WHAMISA? Přečtěte si recenze zákazníků!

Kosmetiku WHAMISA jsme si zamilovaly nejen my, ale i naši zákazníci. Tady jsou tři poslední recenze na kosmetiku WHAMISA, které nám udělaly velkou radost, tak snad udělají i Vám.

Dobrý den, po přečtení Vašeho článku v časopise Krásný rok a následně po objednání dvou produktů z Vašeho e-shopu, musím napsat, že jsem nadšená.
Nikdy jsem si nekupovala drahou a značkovou kosmetiku, doposud jsem neřešila vrásky a na kosmetiku chodím jednou za rok. Ale Vaše kosmetika mě nadchla...
Žaneta M.

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za dva úžasné balíčky. V první řadě mě nadchla voňavá kartička, očichavala jsem ji minimálně týden :-). A dále samozřejmě výrobky. Svoji koupelnu jsem vyházela již před osmi lety,kdy se mi narodila první dcera. Dlouho jsem zajišťovala informace o tom, co je opravdu přírodní a která kosmetika se pouze tak tváří. Protože se věnuji masážím, přidávala jsem přírodní výrobky i do své praxe, zejména pak při masážích hlavy a obličeje, což mělo pozitivní ohlas. Udělala jsem si kurzy aromaterapie a začala si i něco málo míchat. Ráda ale zkouším nové věci a občas pročítám,co je v přírodním světě nového.

Na vašich stránkách mě zaujala hlavně průzračnost, popis a přesné složení produktů. Po první objednávce jsem měla chuť vyzkoušet ještě několik výrobků a už teď vím, že to není naposled. Přeci jen mi ještě něco chybí :-) Kosmetika je úžasná, jemná a přesto velmi účinná, výsledky jsou opravdu viditelné hned. Nevím, který výrobek vyzdvihnout, ale určitě mě nadchl toner, maska Kelp, šampon, peeling a vzorek očního krému. Ano,cena je vyšší,ale produkty stoji za to.

A Kombe? Přesně jak píšete po dvou šálcích nechci přestat :-)
Michaela G.


Skvělá komunikace, rychlost dodání objednávky a co nejvic kvalitní kosmetika!!! Děkuji a přeji další spokojené zákazníky.
Andrea S.

 

Chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku WHAMISA? Připravíme Vám vzorky na míru

 

Napište nám svou zkušenost s WHAMISOU na recenze@puredistrict.cz. 
Těšíme se na Vaše e-maily! Lucka & Líba

 

       

Fotografie

Tonikum_Refresh.jpg
Serum_na_akné.jpg