WHAMISA Sprchový gel + Lotion + Tělové máslo

Pečujte o pokožku celého těla i v zimě. Tělová řada WHAMISA (sprchový gel, Tělové Lotion a Tělové máslo) je vhodná pro všechny typy pleti. Díky bohatě našlehanému Tělovému máslu je ideální i pro suchou pokožku. 

  • Sprchový gel (60 ml) bez sulfátů obsahuje výtažky z listů aloe, melasy,  jablek a citrusů yuzu. Jednotlivé složky jsou zpracovány procesem fermentace, díky kterému nedochází k degradaci účinných látek. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, mírní podráždění a zabraňuje stárnutí pleti. Sprchový gel WHAMISA neobsahuje kokamidopropylbetain, který patří k významným kontaktním alergenům.
  • Lehké tělové lotion (60 ml) s listy z aloe vera chrání, hydratují a vyživují pokožku těla. Olivový olej má vysoký obsah vitamínu E, což je zvláště dobré pro hydrataci a vyživení. Olej z oříšků obsahuje vitamíny a minerály, které jsou snadno absorbovány a navíc zlepšují pružnost kůže. Tělové lotion zanechává příjemný, nelepivý pocit.
  • Tělové máslo (120 ml) obsahuje citrusy yuzu, olivový olej a máslo murumuru vyznačující se svými anti-aging vlastnostmi a schopnosti hydratace. Intenzivně hydratuje a vytváří ochrannou vrstvu, která nechává pokožku hedvábnou, měkkou, poddajnou a nepřetržitě hydratovanou. Je vhodné také na často namáhaná a suchá místa jako jsou lokty, kolena nebo krk. 
    Návod k použití: Menší množství Sprchového gelu naneste na houbu či žínku a napěňte. Po sprše či koupeli naneste menší množství Tělového lotion nebo Tělového másla a vmasírujte jej do pokožky. 
    * Při prvním otevření Sprchového gelu a Tělového Lotionu nenaleznete ochrannou snímatelnou fólii. 

    Nabídka platí do vyprodání zásob.
Skladem: Ano
Velikost balení: 60 ml, 60 ml, 120 ml
Cena včetně DPH: 1645 Kč 1345 Kč
Počet: 1 + -