Opalovací krém SPF14/PA++

Opalovací krém s efektem rozjasňujícím pleť obsahuje přirozeně se vyskytující minerální filtry jako je oxid zinečnatý a oxid titaničitý.
Tyto přírodní UV filtry zůstávají na povrchu kůže, nezatěžují organismus ani životní prostředí. Fungují na bázi zrcadlového efektu odrážení a rozptýlení UVA i UVB záření. Neobsahuje žádné syntetické UV filtry ani jiné chemické sloučeniny. Navíc obsahuje organické výtažky z aloe, rýže a další fermentované extrakty. Toto unikátní složení opalovacího krému nezanechává pleť mastnou, chrání kůži před škodlivými dopady slunečního záření, a navíc pokožku zjemňuje, hydratuje a vyživuje.

Opalovací krém je držitelem prestižního ocenění ORIGINAL EXCELLENT dermatest. To znamená, že produkt byl klinicky testován a výsledky jsou nejvyšší možnou garancí z hlediska potenciálních nežádoucích účinků produktu a alergických reakcí na něj.

Označení PA++ znamená střední ochranu před UVA paprsky.

Návod k použití: Před použitím krém protřepejte. Poté jej naneste do dlaně a rozetřete na pokožku.
Opalovací krémy s minerálními filtry se snadno setřou ručníkem, smyjí potem či koupáním. Proto je nutné aplikaci opakovat.

Skladem: Ano
Velikost balení: 60 g
Cena včetně DPH: 845 Kč
Počet: 1 + -

Složení: *Aloe Maculata Leaf Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, *Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Sorbitan Olivate, *Persea Gratissima (Avocado) Oil, *Brassica Oleracea Acephala Leaf Extract, *Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, *Persea Gratissima (Avocado) Butter, *Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Beeswax, Xanthan Gum, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, **Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Fragrance

(*Certified Organically Grown, **Natural Origin, ***Natural Preservative/Bergamot Oil Bergaptene Free)


Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ a BEZ PŘIDANÉ VODY na českém trhu
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze snížit riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a všechny s přecitlivělou pletí.
Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků. Navíc Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu. Přidaná voda pleť vysušuje a vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Produkty bez přidané vody jsou účinnější, koncentrovanější a neobsahují chemické konzervace, které můžou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.