Peelingové tampónky Fruits

Speciální tvar tampónku zajistí důkladnou aplikaci a jemné odstranění odumřelých buněk kůže.

Peelingové složky na bázi solí kyseliny salicylové a betainu navíc účinně čistí póry. Obsahují jablko, kiwi banán a citrusy. Olej z lískových oříšků stahuje póry. Vyrovnávají produkci kožního mazu. Vhodné zejména pro aknózní a problematickou pleť.
Balení obsahuje 25 ks peelingových tampónků.

Návod k použití: Nejdříve obličej důkladně vyčistěte.. Peeling provádějte krouživými pohyby od středu obličeje. Při aplikaci na krk začněte u klíční kosti a postupujte směrem nahoru. Poté vše pečlivě opláchněte a naneste Tonikum a další péči. Používejte 2x týdně během večerní péče o pleť.

Skladem: Ano
Velikost balení: 150g (25 ks)
Cena včetně DPH: 1045 Kč
Počet: 1 + -
Složení: *Aloe Maculata Leaf Extract, *Ethanol, *Glycerin, Sodium Hyaluronate, *Saccharomyces/Apple/Sucrose Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Musa Sapientum (Banana) Fruit Ferment Filtrate, *Citrus Junos Fruit Extract, *Lactobacillus/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Diospyros Kaki Fruit Ferment Filtrate, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Betaine Salicylate, Xanthan Gum, Lactic Acid, L-, Pyrus Malus (Apple) Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Leaf Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Oil, d-Limonene.

 (*Certified Organically Grown ***Natural Preservative)
 

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ a BEZ PŘIDANÉ VODY na českém trhu
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze snížit riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a všechny s přecitlivělou pletí.
Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků. Navíc Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu. Přidaná voda pleť vysušuje a vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Produkty bez přidané vody jsou účinnější, koncentrovanější a neobsahují chemické konzervace, které můžou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.