Vyzkoušejte přírodní botox s okamžitým efektem

Vyzkoušejte přírodní botox s okamžitým efektem

24.01.2021 | Sdílet na FB

Jestli opravdu něco funguje na vrásky a stárnutí pleti, tak je to kombinace WHAMISA FRESH přírodního botox séra z opuncieWHAMISA BIO Anti aging séra na vrásky a oční okolí. My jsme si vytvořili závislost. Sérum aplikujte kdykoli v průběhu dne, když cítíte, že vaše pleť potřebuje „napít“! Sérum má příjemnou nevtíravou vůni. Konzistence je vazká, nelepivá a okamžitě se vstřebá.

Absolutně přírodní sérum je výjimečné trojím hydratačním účinkem, které vydrží až 72 hodin po aplikaci. Tzn., že hydratuje nejen na povrchu pleti, ale „proleze“ až do dermis, kam se žádný krém nedostane. Stejnou geniální trojkombinaci zatím žádný jiný produkt na světě neumí. Klinicky testováno.

Vypíná a zpevňuje pleť, eliminuje vrásky
Vysoce hydratuje a zároveň uzamyká hydrataci uvnitř pokožky
Sjednocuje strukturu pleti, eliminuje nedokonalosti
Pleť rozzáří a rozjasní
Zesvětluje tmavé kruhy pod očima
Lehce zatahuje rozšířené póry, vhodná i pro mastnou pleť


Víte, že opuncie hlavní složkou WHAMISA FRESH séra (99,47%), patří mezi 5 nejúčinnějších superpotravin na světě. Ano je to tak!

Spirulina, obsažená ve WHAMISA FRESH séru, je další unikátní ingrediencí zařazenou do sekce kosmeceutik. Pleť rozzáří a účinně odstraňuje černé kruhy pod očima, urychluje hojení a zvyšuje obměnu starých kožních buněk za nové. Tím významně zpomaluje stárnutí a zároveň je vhodná na problémy s akné či jinými nedokonalostmi.

Musím říct, že po třech dnech fakt velký rozdíl ve struktuře pokožky. Na dotek je neuvěřitelně vyhlazená,“ říká Petr Jansa, fashion a beauty editor, Esprit LN.

 

Fotografie

Elle_3_2021
Dieta_3_2021.jpg
Story_11_1_2021.jpg
Zena_a_zivot_23_12_2020.jpg
Harpers Bazaar_3_21.jpg
Cosmopolitan_3_2021.jpg
WHAMISA FRESH Hydratační botox sérum z opuncie
WHAMISA FRESH Hydratační botox sérum z opuncie
WHAMISA FRESH Hydratační botox sérum z opuncie