Svíčku Dary Rolins si můžete koupit v Pure District!

Svíčku Dary Rolins si můžete koupit v Pure District!

Máme rády hezké a voňavé věci. A to svíčka LOLA VERMI BY DARA rozhodně je. Byla vyrobena u nás v České republice a je ze sojového a kokosového vosku.
Díky unikátnímu knotu z certifikované bavlny, který je tkaný speciální technikou, hoří rovnoměrně, plným plamenem a nedoutná.

VERMI BY DARA - svíčka Lola je tajemné a hřejivé vůně, která se otevírá tóny jiskřivého bergamotu a kořeněného cedru. O slovo se vzápětí přihlásí vůně dětského pudru a luxusního mýdla. Srdce tepe kořeněnou růží, jejíž květy se sbírají pouze v noci, kdy vydávají nejopojnější vůni. Tu mistrně dokresluje jedna z nejdražších parfémových ingrediencí na světě – jasmín sambac.

Víte, že na litr jasmínové esence je potřeba přes osm milionů kvítků? Ano, je to tak! Trio květin doplňuje výtažek z kořene kosatce, který vůni propůjčuje éterickou vznešenost, hebkost a sametovou jemnost. 

Svíčku si můžete koupit na puredistrict.cz i v naší kamenné prodejně.

Přejeme Vám krásný a voňavý podzim

Lucka & Líba

PS: Po prvním zapálení nechejte vosk rozpustit až k okrajům skleničky, při každém dalším zapálení tento postup zopakujte. Vosk nebude vytvářet „tunel“ a výrazně tak prodloužíte dobu hoření. 

Fotografie

lola.jpg