Každá krabička KOMBE má svůj rodný list

Každá krabička KOMBE má svůj rodný list

29.04.2021 | Sdílet na FB

Na trhu je velké množství přípravků se ženšenem. Pozor, není ženšen jako ženšen. Tzn., že je velmi důležité znát jeho původ a obsah účinných látek potvrzených laboratorně. Jedině tak budete mít jistotu, že bude fungovat.

Celosvětová poptávka po kvalitním ženšenu je tak obrovská, že naprosto převyšuje nabídku. Proto svým zákazníkům říkáme, že „KOMBE prostě neteče z kohoutku“. Každý rok musíme předem svému dodavateli oznámit, kolik odebereme další rok. Prakticky to znamená, že si jej musíme rezervovat.
Každá vyrobená šarže KOMBE je laboratorně prověřována a dostává svůj rodný list. V něm se deklaruje a hodnotí účinnost produktu z hlediska výskytu saponinů, což jsou účinné látky. Rodný list je jasným důkazem o kvalitě produktu a obsahu vysoce kvalitního ženšenu. Každá šarže je navíc testována na výskyt mikroorganismů a obsah těžkých kovů.

MÁME VŠECHNY DOKLADY O TOM, ŽE ŽENŠEN V KOMBE JE 100 % ÚČINNÝ A BEZ CHEMIE.
Dokonce jsme usilovali o BIO certifikaci. Když jsme o tom jednali s dodavatelem, upřímně kroutil hlavou, proč ji chceme. A je to logické, protože ženšen obsažený v KOMBE pochází z oblasti Punggi v provincii Gyeongbuk, kde roste tisíce let. Tato oblast je jedna ze dvou na světě, kde roste nejúčinnější ženšen vůbec. Díky těmto ideálním podmínkám není
zapotřebí ženšen chemicky ošetřovat. Jako důkaz máme laboratorní výsledky na obsah pesticidů, kde se jednoznačně prokázalo, že „náš“ ženšen je čistý. Mohl by být certifikován
jako BIO, ale z úcty k dodavateli to nevyžadujeme, protože by to pro něj znamenalo přílišnou byrokracii a administrativní zátěž. Na kvalitě ženšenu by se nic nezměnilo.

Nikdy vám nebudeme nabízet nic, co bychom nemilovaly.
Za PURE DISTRICT PharmDr. Lucia Havlíková

JAK POZNAT NEJKVALITNĚJŠÍ ŽENŠEN
• Pochází z Koreje z oblasti Punggi.
• Nejúčinnější je v době zralosti šesti let ve formě červeného ženšenu.
• Obsahuje správný poměr účinných látek hlavních a vedlejších kořenů.
• Účinky jsou posíleny kombinací s dalším adaptogenem, nejlépe jujubou.
• Kvalitní ženšen není levný. Cena se pohybuje min. 10 Kč na dávku.

Fotografie

PharmDr_Lucia_Havlikova_spolumajitelka_Pure_District_.jpg
rodný list KOMBE.jpg
KOMBE 20 KS.jpg
Zensenovy_caj_ KOMBE_ puredistrict_cz.jpg