Chraňte svou pokožku před sluníčkem celoročně!

Chraňte svou pokožku před sluníčkem celoročně!

Ano, je to tak. Před sluníčkem se musíme chránit celoročně. Škodlivou součástí slunečního záření je tzv. ultrafialové záření známe pod zkratkou UV (nejznámější jsou UVA a UVB záření). UVA záření způsobuje stárnutí kůže, protože poškozuje kolagen. UVB záření je hlavním faktorem vzniku kožních nádorů.

Přírodní UV ochrana je založena na tzv. minerálních filtrech. Ty na povrchu těla „brnění“, a tím vznikne bariéra mezi sluncem a kůži, která zabrání paprskům proniknout hlouběji.

Nejčastějšími minerálními filtry jsou oxid zinečnatý a oxid titaničitý. Jejich velkou výhodou je šetrnost k pokožce, nedráždivost, neschopnost pronikat dovnitř kůže, ani do krevního oběhu a okamžitý ochranný efekt hned po aplikaci.

SPF je označení pro ochranu před UVB zářením. SPF 15 blokuje 93 % - 95% UVB paprsků, SPF 50+ blokuje 98,3 % UVB paprsků.

PA znamená ochranu před UVA zářením. PA+ je nízká ochrana před UVA paprsky, PA++ je střední ochrana před UVA paprsky, PA+++ je vysoká ochrana před UVA paprsky, PA++++je velmi vysoká ochrana před UVA paprsky.

Kupujte jen krémy, které mají na krabičce napsáno SPF i PA. WHAMISA opalovací krémy splňují oba parametry.

Celá opalovací péče WHAMISA má prestižní certifikát ORIGINAL EXCELLENT dermatest.

Fotografie

UV_ochrana_SPF50_WHAMISA_60_ml_945_Kc_puredistrict_cz.jpg
UV_ochrana_ SPF14_WHAMISA_ 60_g_845_Kc_ puredistrict_cz.jpg
Sun_pact_prirozeny_vzhled_textura.jpg
Sun_pact_rozjasnujici_textura.jpg
Detska_UV _ochrana_SPF14_WHAMISA_60 g_puredistrict_cz_845_Kc.jpg
Detska_UV_ochrana_SPF50_60_g_WHAMISA_puredistrict_cz_945_Kc.jpg
Detsky_sun_pact_na_oblicej_textura.jpg